| Het type van leveringsvoltage | T/T |
|---|---|
| Veiligheidsvoorzieningen | Ondersteunt op veiligheid beoordeelde I/O en functies |
| Kleur | Normaal |
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblok, gestructureerde tekst |
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Vervaardiging | Siemens |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Gewicht | 0,5 kg |
| Sollicitatie | Olie- en gasfabriek |
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| Outputmethode | Relais |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
|---|---|
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| CPU-type | CPU 1214C |
| montage_type | DIN-rail |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Weergave | 7-inch breed TFT-kleuren-LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 kleuren, LED-achtergrondverlichting |
|---|---|
| Aanraakpaneel | Analoge resistieve film, 1M+ aanrakingen (≤0,98 N bedieningskracht) |
| Geheugen | 15 MB intern (project/OS), SD-kaartsleuf (uitbreidbaar) |
| Stroom | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA bij 24 V); 3,8 W (achtergrondverlichting uit) |
| Bescherming | IP65F (voorkant), paneelmontage, bedrijfstemperatuur 0-50°C, opslagtemperatuur -20-60°C |
| Weergave | 7-inch breed TFT-kleuren-LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 kleuren, LED-achtergrondverlichting |
|---|---|
| Aanraakpaneel | Analoge resistieve film, 1M+ aanrakingen (≤0,98 N bedieningskracht) |
| Geheugen | 15 MB intern (project/OS), SD-kaartsleuf (uitbreidbaar) |
| Stroom | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA bij 24 V); 3,8 W (achtergrondverlichting uit) |
| Bescherming | IP65F (voorkant), paneelmontage, bedrijfstemperatuur 0-50°C, opslagtemperatuur -20-60°C |
| Weergave | 7-inch breed TFT-kleuren-LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 kleuren, LED-achtergrondverlichting |
|---|---|
| Aanraakpaneel | Analoge resistieve film, 1M+ aanrakingen (≤0,98 N bedieningskracht) |
| Geheugen | 15 MB intern (project/OS), SD-kaartsleuf (uitbreidbaar) |
| Stroom | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA bij 24 V); 3,8 W (achtergrondverlichting uit) |
| Bescherming | IP65F (voorkant), paneelmontage, bedrijfstemperatuur 0-50°C, opslagtemperatuur -20-60°C |
| Weergave | 7-inch breed TFT-kleuren-LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 kleuren, LED-achtergrondverlichting |
|---|---|
| Aanraakpaneel | Analoge resistieve film, 1M+ aanrakingen (≤0,98 N bedieningskracht) |
| Geheugen | 15 MB intern (project/OS), SD-kaartsleuf (uitbreidbaar) |
| Stroom | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA bij 24 V); 3,8 W (achtergrondverlichting uit) |
| Bescherming | IP65F (voorkant), paneelmontage, bedrijfstemperatuur 0-50°C, opslagtemperatuur -20-60°C |
| Weergave | 7-inch breed TFT-kleuren-LCD, 800*480 (WVGA), 65.536 kleuren, LED-achtergrondverlichting |
|---|---|
| Aanraakpaneel | Analoge resistieve film, 1M+ aanrakingen (≤0,98 N bedieningskracht) |
| Geheugen | 15 MB intern (project/OS), SD-kaartsleuf (uitbreidbaar) |
| Stroom | 24 V DC (±10% / -15%), 6,5 W max (271 mA bij 24 V); 3,8 W (achtergrondverlichting uit) |
| Bescherming | IP65F (voorkant), paneelmontage, bedrijfstemperatuur 0-50°C, opslagtemperatuur -20-60°C |