| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering, procescontrole, machinecontrole |
| gewicht | 0,68 kg |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering, procescontrole, machinecontrole |
| gewicht | 0,68 kg |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering, procescontrole, machinecontrole |
| gewicht | 0,68 kg |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1-20 stuks 1 week |
| Plaats van herkomst | VS |
| Merknaam | Allen‑Bradley(A-B) |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Uitgangspunten | 24DO |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Toepassingindustrie | Productie, procescontrole, robotica |
| Uitgangspunten | 16DO |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Integratie | SCADA, MES-systemen |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Veiligheidsnormen | CE, UL, ROHS -compatibel |
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| categorie | Automatiseringsapparatuur |
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Levertijd | 5-7 Werkdag |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 50 STKS 1 week |
| Plaats van herkomst | VS |
| Merknaam | Allen-Bradley(AB) |