| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| categorie | Automatisering |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Nalevingsnormen | CE, UL, ROHS |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Nalevingsnormen | CE, UL, ROHS |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Nalevingsnormen | CE, UL, ROHS |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Nalevingsnormen | CE, UL, ROHS |
| energieverbruik | 5 W |
|---|---|
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Outputmethode | transistor |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Uitgangspunten | 24DO |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Geheugen | 50 kB |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
|---|---|
| Onderdeelnr | PT5501A |
| montage_type | DIN-rail |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Reactietijd | 1 ms |
| Uitgangsfrequentiebereik | 0-400 Hz |
|---|---|
| Frequentiebereik | 0-400 Hz |
| Controlemethode | V/F controle, Vectorcontrole, de Vectorcontrole van Sensorless |
| Zwakke stoptijd | 0,1 tot 60 seconden |
| Controlemethode | Pulsbreedte-modulatie (PWM) |