| ولتاژ ورودی | 24 ولت DC |
|---|---|
| ولتاژ خروجی | 24 ولت DC |
| نوع نصب | DIN Rail / Mount Panel |
| دسته بندی | اتوماسیون |
| سازگاری نرم افزار | پشتیبانی از نرم افزار SCADA و HMI |
| ولتاژ ورودی | 24 ولت DC |
|---|---|
| ولتاژ خروجی | 24 ولت DC |
| نوع نصب | DIN Rail / Mount Panel |
| دسته بندی | اتوماسیون |
| سازگاری نرم افزار | پشتیبانی از نرم افزار SCADA و HMI |
| نقاط Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| تولید کننده | زیمنس |
| برنامه | تولید و کنترل فرآیند |
| قابلیت اتصال | Wi-Fi، اترنت، RS-485 |
| استانداردهای انطباق | ce ، ul ، rohs |
| نقاط Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| تولید کننده | زیمنس |
| برنامه | تولید و کنترل فرآیند |
| قابلیت اتصال | Wi-Fi، اترنت، RS-485 |
| استانداردهای انطباق | ce ، ul ، rohs |
| نقاط Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| تولید کننده | زیمنس |
| برنامه | تولید و کنترل فرآیند |
| قابلیت اتصال | Wi-Fi، اترنت، RS-485 |
| استانداردهای انطباق | ce ، ul ، rohs |
| نقاط Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| تولید کننده | زیمنس |
| برنامه | تولید و کنترل فرآیند |
| قابلیت اتصال | Wi-Fi، اترنت، RS-485 |
| استانداردهای انطباق | ce ، ul ، rohs |
| برق_مصرف | 5 وات |
|---|---|
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| روش خروجی | ترانزیستور |
| تعداد_ورودی ها | 14 |
| نقاط خروجی | 24DO |
|---|---|
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| CPU_Speed | 100 مگاهرتز |
| حافظه | 50 کیلوبایت |
| تعداد_ورودی ها | 14 |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| قیمت واقعی | مذاکره شده |
| نقاط Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| CPU_Speed | 100 مگاهرتز |
| مجموع امتیازها | 60 امتیاز |
|---|---|
| قسمت شماره | PT5501A |
| نصب_نوع | ریل DIN |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| زمان پاسخ | 1 میلی ثانیه |