| Sayı_of_Çıkış | 10 |
|---|---|
| montaj tipi | IP65 |
| Boyutlar | 90x60x75 mm |
| Giriş gerilimi | 24 V DC |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
|---|---|
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
| Tip | Otomasyon Sistemi |
| Ölçeklenebilirlik | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
|---|---|
| Endüstri | Üretim |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Modeli | S7-1200 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| kategori | otomasyon ekipmanları |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
|---|---|
| Tip | Otomasyon Sistemi |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış Noktaları | 20 |
| Hafıza | 1 |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Yeterlik | Tipik olarak %95 ila %98 |
| kategori | otomasyon sistemleri |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Üreticisi | Siemens |
|---|---|
| Hafıza | 50 kB |
| Giriş Noktaları | 28 |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Ağırlık | 0,3 kilo |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Güvenlik dereceli G/Ç'yi ve işlevleri destekler |
| Renk | Normal |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Bloğu, Yapılandırılmış Metin |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |