| Αριθμός_εξόδων | 10 |
|---|---|
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Διαστάσεις | 90 x 60 x 75 mm |
| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
|---|---|
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| κατηγορία | Εξοπλισμός αυτοματισμού |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημεία Εξόδου | 20 |
| Μνήμη | 1 |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Αποδοτικότητα | Συνήθως 95% έως 98% |
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Κατασκευαστής | Siemens |
|---|---|
| Μνήμη | 50 KB |
| Σημεία εισόδου | 28 |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| Βάρος | 0,3 κιλά |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Υποστηρίζει I/O και λειτουργίες με ονομαστική ασφάλεια |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική κλίμακας, μπλοκ συναρτήσεων, δομημένο κείμενο |
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |