| Giriş gerilimi | 24 V DC |
|---|---|
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Hafıza | 50 kB |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Çıkış Türü | Röle |
|---|---|
| Modeli | S7-1200 |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| montaj tipi | IP65 |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Parça Numarası | PT5501A |
| montaj tipi | IP65 |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Modeli | S7-1200 |
| Parça Numarası | Z-8ND1 |
| Çıkış_Türü | Dijital ve Analog |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
|---|---|
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| CPU_Type | İşlemci 1214C |
| montaj tipi | IP65 |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Parça Numarası | MMS 6110 |
|---|---|
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Ekran Arayüzü | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| İletişim protokolleri | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon ve kontrol |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
| Bellek_Kapasite | 50 kB |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |