| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική κλίμακας, μπλοκ συναρτήσεων, δομημένο κείμενο |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Αριθμό μοντέλου | ctrlX CORE X7 |