| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Εξουσία | Βαρύ φορτίο: 5,5 kW / Ελαφρύ φορτίο: 7,5 kW |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό AC 380V - 480V (±15%), 50/60Hz |
| Συχνότητα εξόδου | 0–400 Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | V/F, Διάνυσμα χωρίς αισθητήρα (SVC) Χωρητικότητα υπερφόρτωσης |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Βαρύ φορτίο: 150% για τη δεκαετία του '60. Ελαφρύ φορτίο: 120% για 60s |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
|---|---|
| Μέρος Αρ | SU-6 |
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Μοντέλο | Cpm2a-60cdr-α |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική κλίμακας, μπλοκ συναρτήσεων, δομημένο κείμενο |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Περιεκτική ακρίβεια | ± 0,5%FS |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα | 8000 περιστροφές/λεπτό |
| Ωριαία ταχύτητα | 3000 σ.α.λ |
| Τύπος ταχύτητας | Όλα μεταλλικά εργαλεία |
| Εξουσία | 50W-5.0kW |
| RatedCurrent | 10Α |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Τύπος ανατροφοδότησης | Κωδικοποιητής, Αναλυτής |
| Ρεύμα εξόδου | 0,5Α - 50Α |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Ονομαστική ισχύς | 90kW (120HP) |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό 380-440V AC (±15%) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz (47-63Hz) |
| Ονομαστικό ρεύμα εξόδου | 180Α |
| Συχνότητα εξόδου | 0,1-400 Hz |