| Μοντέλο | CS710-4T15GB 15KW |
|---|---|
| Μάρκα | Ογκώδες |
| Επίπεδο Τάσης | Τριφασικό 380V (συμβατό με ηλεκτρικό δίκτυο 400V, υποστηρίζει ευρεία περιοχή εισόδου 380~480Vac) |
| Τοποθέτηση σειράς | Μετατροπέας υψηλής απόδοσης ειδικής χρήσης για ανύψωση Ονομαστικό ρεύμα εξόδου: 2,1 A |
| Εφαρμόσιμη ισχύς κινητήρα | 0,75 kW (τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας) Μέθοδος ελέγχου: Διανυσματικός έλεγχος ασύγχρονου κινητήρα |
| Μοντέλο | CS710-4T18,5GB 18,5KW |
|---|---|
| Μάρκα | Ογκώδες |
| Επίπεδο Τάσης | Τριφασικό 380V (συμβατό με ηλεκτρικό δίκτυο 400V, υποστηρίζει ευρεία περιοχή εισόδου 380~480Vac) |
| Τοποθέτηση σειράς | Μετατροπέας υψηλής απόδοσης ειδικής χρήσης για ανύψωση Ονομαστικό ρεύμα εξόδου: 2,1 A |
| Εφαρμόσιμη ισχύς κινητήρα | 0,75 kW (τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας) Μέθοδος ελέγχου: Διανυσματικός έλεγχος ασύγχρονου κινητήρα |
| Μοντέλο | CS710-4T22GB 22KW |
|---|---|
| Μάρκα | Ογκώδες |
| Επίπεδο Τάσης | Τριφασικό 380V (συμβατό με ηλεκτρικό δίκτυο 400V, υποστηρίζει ευρεία περιοχή εισόδου 380~480Vac) |
| Τοποθέτηση σειράς | Μετατροπέας υψηλής απόδοσης ειδικής χρήσης για ανύψωση Ονομαστικό ρεύμα εξόδου: 2,1 A |
| Εφαρμόσιμη ισχύς κινητήρα | 0,75 kW (τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας) Μέθοδος ελέγχου: Διανυσματικός έλεγχος ασύγχρονου κινητήρα |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
| Τάση εξόδου | Μεταβλητή, μέχρι τάση εισόδου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λειτουργία | Θέση ενεργοποιητή βαλβίδας ελέγχου |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Σήμα ανατροφοδότησης | Ποτενσιόμετρο / LVDT / Ψηφιακή ανάδραση |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας μονωτικά υλικά και μέταλλα |
|---|---|
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα | IEC 60255, IEEE C37.90 |
| Voltagerating | Έως 36 kV |
| Όνομα προϊόντος | Εξαρτήματα Προστασίας και Ελέγχου |
| Τρέχουσα | Έως 6300 A |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Λειτουργία | Ελέγξτε την ταχύτητα και τη ροπή των ηλεκτρικών κινητήρων μεταβάλλοντας τη συχνότητα και την τάση ει |
| Αρμονικός Μετριασμός | Ενσωματωμένο τσοκ DC ή εξωτερικό φίλτρο |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Βαθμολογία ισχύος | 2000W |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200mm x 100mm x 150mm |
| Μοντέλο | SSDSC2KG480G801 |
| Τύπος ανατροφοδότησης | Κωδικοποιητής, Αναλυτής, Αισθητήρες Hall |
| Συνθήκες | 100% πρωτότυπο |
| Δυνατότητα προστασίας | Εντελώς κλειστό, Αδιάβροχο |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική εφαρμογή |
| ΕΜΒΟΛΟ | 480 GB |
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Τάση εξόδου | 0-480V |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Χρόνος απόκρισης | χιλιοστά του δευτερολέπτου |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Τροφοδοτικό | 24V DC, 110V AC, 220V AC |