Σχήμα:CS710-4T22GB 22KW
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Ετικέτα | Χουι Τσουάν καινοτομία |
| Κατηγορία ισχύος | 00,75 kW |
| Επίπεδο τάσης | Τρεις φάσεις 380V (συμβατό με δίκτυο ηλεκτρικής ενέργειας 400V, υποστηρίζει ευρύ φάσμα εισόδου 380~480Vac) |
| Τοποθέτηση σε σειρά | Μετατροπέας υψηλών επιδόσεων ειδικής χρήσης για ανυψωτικό εξοπλισμό |
| Διορισμένο ρεύμα εξόδου | 2.1 Α |
| Εφαρμόσιμη ισχύς κινητήρα | 00,75 kW (τρί-φασικός ασυνήθιστος κινητήρας) |
| Τρόπος ελέγχου | Υψηλής απόδοσης ασύγχρονος έλεγχος κινητήρα-διανέκτη (επιλέξιμος σε ανοιχτό/κλειστό κύκλο) |
| Πεδίο συχνότητας εξόδου | 0 ~ 500 Hz (συνήθως χρησιμοποιείται σε συνθήκες ανύψωσης 0 ~ 60 Hz) |
| Ηλεκτρική τροφοδότηση εισόδου | Τριφογενής 380~480Vac, 50/60Hz |
Τυπικές εφαρμογές:Ελέγχου κίνησης μικρών γερανού, ανελκυστήρων, ηλεκτρικών ανελκυστήρων, ανελκυστήρων, μηχανισμών μετατροπής και άλλου εξοπλισμού ανύψωσης.
Σχεδιασμός προστασίας:Επίπεδο προστασίας IP20, υποστηρίζει τοποθεσία που τοποθετείται στον τοίχο, κατάλληλη για περιβάλλον βιομηχανικού εργαστηρίου· ενσωματωμένη υπερεύμα, υπερήταση, υπερφόρτωση, υπερθέρμανση και άλλες πολλαπλές προστασίες.
Επιχείρηση Convenient:Υποστηρίζει τα κινεζικά και αγγλικά πάνελ LCD, οι παραμέτροι ορίζονται σε πρωτοβάθμια / ενδιάμεσα / προηγμένα επίπεδα, χαμηλό όριο αποδιορθώσεως.