Model:CS710-4T22GB 22KW
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Marka | HuiChuan İnovasyon |
| Adlık Güç | 0.75 kW |
| Voltaj seviyesi | Üç fazlı 380V (400V güç şebekesi ile uyumludur, 380~480Vac geniş giriş aralığını destekler) |
| Seri konumlandırma | Yükleme ekipmanları için özel amaçlı yüksek performanslı inverter |
| Adlık çıkış akımı | 2.1 A |
| Uygulanabilir Motor Gücü | 0.75 kW (üç fazlı asinkron motor) |
| Kontrol Modu | Yüksek performanslı asinkron motor vektör kontrolü (açık döngü / kapalı döngü seçilebilir) |
| Çıkış Frekansı Aralığı | 0 ~ 500 Hz (genellikle 0 ~ 60 Hz kaldırma koşullarında kullanılır) |
| Girdi Güç kaynağı | Üç fazlı 380~480Vac, 50/60Hz |
Tipik Uygulamalar:Küçük vinçler, kaldırıcılar, elektrikli kaldırıcılar, asansörler, çeviri mekanizmaları ve diğer kaldırma ekipmanları.
Koruma tasarımı:IP20 koruma seviyesi, duvar monte kurulumunu destekler, endüstriyel atölyesi ortamı için uygundur; yerleşik aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı yük, aşırı ısınma ve diğer çoklu korumalar.
Operasyon Uygun:Çince ve İngilizce LCD panellerini destekler, parametreler ilk / orta / ileri seviyelerde, düşük hata ayıklama eşiğinde ayarlanır.