| Εύρος συχνότητας | 0 έως 400 Hz |
|---|---|
| Powerrating | 0,5 kW έως 1000 kW (διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο) |
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγής σχεδιασμός |
| Τάση εξόδου | Ρυθμιζόμενο, μέχρι την τάση εισόδου |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγής σχεδιασμός |
|---|---|
| Βάρος | Εξαρτάται από την ισχύ, από μερικά κιλά έως εκατοντάδες |
| Εφαρμογή | Αντλίες, ανεμιστήρες, μεταφορείς, συστήματα HVAC, βιομηχανικά μηχανήματα |
| Αποδοτικότητα | Έως 98% |
| Powerrange | 0,5 kW έως 5000 kW |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερφόρτωση, υπέρταση, υπόταση, βραχυκύκλωμα, θερμική προστασία |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ, επιτοίχια βάση ή βάση περιβλήματος |
| Όνομα προϊόντος | Μεταβλητό Drive συχνότητας (VFD) |
| Εύρος συχνότητας | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Τάση εξόδου | Ρυθμιζόμενο, μέχρι την τάση εισόδου |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |