| مدل | CS710-4T15GB 15KW |
|---|---|
| نام تجاری | بی ثباتی |
| سطح ولتاژ | سه فاز 380 ولت (سازگار با شبکه برق 400 ولت، از محدوده ورودی گسترده 380 ~ 480 ولت پشتیبانی می کند) |
| موقعیت یابی سری | اینورتر ویژه با کارایی بالا برای بلند کردن جریان خروجی نامی: 2.1 A |
| قدرت موتور قابل اجرا | 0.75 کیلووات (موتور ناهمزمان سه فاز) روش کنترل: کنترل بردار موتور ناهمزمان با کارایی بالا (حلقه باز |
| مدل | CS710-4T18.5GB 18.5KW |
|---|---|
| نام تجاری | بی ثباتی |
| سطح ولتاژ | سه فاز 380 ولت (سازگار با شبکه برق 400 ولت، از محدوده ورودی گسترده 380 ~ 480 ولت پشتیبانی می کند) |
| موقعیت یابی سری | اینورتر ویژه با کارایی بالا برای بلند کردن جریان خروجی نامی: 2.1 A |
| قدرت موتور قابل اجرا | 0.75 کیلووات (موتور ناهمزمان سه فاز) روش کنترل: کنترل بردار موتور ناهمزمان با کارایی بالا (حلقه باز |
| مدل | CS710-4T22GB 22KW |
|---|---|
| نام تجاری | بی ثباتی |
| سطح ولتاژ | سه فاز 380 ولت (سازگار با شبکه برق 400 ولت، از محدوده ورودی گسترده 380 ~ 480 ولت پشتیبانی می کند) |
| موقعیت یابی سری | اینورتر ویژه با کارایی بالا برای بلند کردن جریان خروجی نامی: 2.1 A |
| قدرت موتور قابل اجرا | 0.75 کیلووات (موتور ناهمزمان سه فاز) روش کنترل: کنترل بردار موتور ناهمزمان با کارایی بالا (حلقه باز |
| پروتکل های ارتباطی | Modbus، Profibus، Ethernet/IP، CANopen |
|---|---|
| فرکانس خروجی | 0 تا 400 هرتز یا بالاتر |
| نوع نمایشگر | نمایشگر LCD یا LED برای تنظیمات وضعیت و پارامتر |
| ولتاژ ورودی | به طور معمول 200-600 ولت AC |
| ولتاژ خروجی | متغیر، حداکثر تا ولتاژ ورودی |
| دمای عملیاتی | -20 تا 70 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| تابع | موقعیت محرک شیر کنترل |
| زمان پاسخ | کمتر از 1 ثانیه |
| فشار تامین | 20-30 psi / 1.4-2.0 بار |
| سیگنال بازخورد | پتانسیومتر / LVDT / بازخورد دیجیتال |
| مواد | مواد و فلزات عایق درجه بالا |
|---|---|
| رعایت استانداردها | IEC 60255، IEEE C37.90 |
| ولتاژ کردن | حداکثر 36 کیلو ولت |
| نام محصول | اجزای حفاظت و کنترل |
| در حال انجام | تا 6300 A |
| قابلیت گسترش | ماژولار با ماژول های توسعه |
|---|---|
| نوع نصب | دیواری یا پانلی |
| تابع | با تغییر فرکانس و ولتاژ ورودی موتور، سرعت و گشتاور موتورهای الکتریکی را کنترل کنید |
| کاهش هارمونیک | چوک DC داخلی یا فیلتر خارجی |
| نوع نمایشگر | نمایشگر LCD یا LED برای تنظیمات وضعیت و پارامتر |
| رتبه بندی قدرت | 2000 وات |
|---|---|
| ابعاد | 200mm x 100mm x 150mm |
| مدل | SSDSC2KG480G801 |
| نوع بازخورد | سنسورهای رمزگذار، حل کننده، هال |
| شرایط | 100% اورجینال |
| محافظت از ویژگی | کاملا محصور، ضد آب |
|---|---|
| برنامه | کاربرد صنعتی |
| RAM | 480 گیگابایت |
| نوع نصب | پایه ریلی یا پنل DIN |
| ولتاژ خروجی | 0-480 ولت |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| پروتکل ارتباطی | Modbus، Profibus، Ethernet/IP |
| زمان پاسخ | میلی ثانیه |
| نوع خروجی | رله، ترانزیستور، آنالوگ |
| منبع تغذیه | 24 ولت DC، 110 ولت متناوب، 220 ولت متناوب |