| είδη | Μέση αδράνεια |
|---|---|
| Μήκος καλωδίου | 25 εκ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ροπή | 0,64 Nm |
| Μέθοδος διέγερσης | Μόνιμος τύπος μαγνήτη |
| Βαθμολογία ισχύος | 2000W |
|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου | Θέση/ταχύτητα/ροπή |
| Ρυθμιζόμενο εύρος ταχύτητας | 1:1000 (V/C) |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS |
| Εναλλασσόμενη τάση | 208-230 / 240 V,220/380V,60V,AC220V |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιείται σε HVAC, αντλίες, μεταφορείς, ανεμιστήρες και βιομηχανικούς αυτοματισμούς |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Αερόψυκτο ή υγρόψυκτο |
| Όνομα προϊόντος | Μεταβλητό Drive συχνότητας (VFD) |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερτάση, υπόταση, υπερένταση, βραχυκύκλωμα, θερμική υπερφόρτωση |
| Λειτουργία | Ελέγξτε την ταχύτητα και τη ροπή του κινητήρα μεταβάλλοντας τη συχνότητα και την τάση εισόδου του κι |
| Λειτουργία | Αυτοματοποιεί τις βιομηχανικές διαδικασίες |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Πραγματική τιμή | με βάση την προσφορά |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λειτουργία | Θέση ενεργοποιητή βαλβίδας ελέγχου |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Σήμα ανατροφοδότησης | Ποτενσιόμετρο / LVDT / Ψηφιακή ανάδραση |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λειτουργία | Θέση ενεργοποιητή βαλβίδας ελέγχου |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Σήμα ανατροφοδότησης | Ποτενσιόμετρο / LVDT / Ψηφιακή ανάδραση |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας μονωτικά υλικά και μέταλλα |
|---|---|
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα | IEC 60255, IEEE C37.90 |
| Voltagerating | Έως 36 kV |
| Όνομα προϊόντος | Εξαρτήματα Προστασίας και Ελέγχου |
| Τρέχουσα | Έως 6300 A |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Τάση εξόδου | 24V DC |