| Çeşitleri | Orta atalet |
|---|---|
| kablo uzunluğu | 25cm |
| Renk | Beyaz |
| Tork | 0,64 nm |
| Uyarma yöntemi | Kalıcı mıknatıs tipi |
| Güç Değeri | 2000W |
|---|---|
| Kontrol modu | Pozisyon/Hız/Tork |
| Ayarlanabilir hız aralığı | 1:1000 (V/C) |
| Sertifikalar | CE, RoHS |
| Alternatif Gerilim | 208-230 / 240V,220/380V,60V,AC220V |
| Başvuru | HVAC, pompalar, konveyörler, fanlar ve endüstriyel otomasyonda kullanılır |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | Hava soğutmalı veya sıvı soğutmalı |
| Ürün adı | Değişken Frekanslı Sürücü (VFD) |
| Koruma özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
| İşlev | Motor giriş frekansını ve voltajını değiştirerek motor hızını ve torkunu kontrol edin |
| İşlev | Endüstriyel süreçleri otomatikleştirir |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Gerçek Fiyat | teklife dayalı |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Uzaktan İzleme |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
|---|---|
| İşlev | Kontrol vanası aktüatör konumu |
| Yanıt Zamanı | 1 saniyeden az |
| Besleme basıncı | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Geri bildirim sinyali | Potansiyometre / LVDT / Dijital geri bildirim |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
|---|---|
| İşlev | Kontrol vanası aktüatör konumu |
| Yanıt Zamanı | 1 saniyeden az |
| Besleme basıncı | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Geri bildirim sinyali | Potansiyometre / LVDT / Dijital geri bildirim |
| Malzeme | Yüksek dereceli yalıtım malzemeleri ve metaller |
|---|---|
| Model Numarası | IEC 60255, IEEE C37.90 |
| Ödeme Koşulları | 36 kV'ye kadar |
| Ürün adı | Koruma ve Kontrol Bileşenleri |
| Mevcut derecelendirme | 6300 A'ya kadar |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |