| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Güç Tüketimi | 3,5 VA (AC) / 2,0 W (DC) |
|---|---|
| Dokunmatik panel | A |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Kontrol türü | Programlanabilir Lojik Denetleyici (PLC) |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| Çıkış frekansı | 0 ila 400 Hz veya daha yüksek |
| Görüntüleme türü | Durum ve parametre ayarları için LCD veya LED ekran |
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 200-600V AC |
| Çıkış voltajı | Giriş voltajına kadar değişken |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| Çıkış frekansı | 0 ila 400 Hz veya daha yüksek |
| Görüntüleme türü | Durum ve parametre ayarları için LCD veya LED ekran |
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 200-600V AC |
| Çıkış voltajı | Giriş voltajına kadar değişken |
| Derinlik | 105 |
|---|---|
| Nominal Akım | 8A |
| Dişli oranı | 1/45.569 |
| Kurşun zamanı | Normalde yaklaşık 7 gün |
| Termal direnç | 0.65 ℃/w |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
|---|---|
| İşlev | Kontrol vanası aktüatör konumu |
| Yanıt Zamanı | 1 saniyeden az |
| Besleme basıncı | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Geri bildirim sinyali | Potansiyometre / LVDT / Dijital geri bildirim |
| Malzeme | Yüksek dereceli yalıtım malzemeleri ve metaller |
|---|---|
| Model Numarası | IEC 60255, IEEE C37.90 |
| Ödeme Koşulları | 36 kV'ye kadar |
| Ürün adı | Koruma ve Kontrol Bileşenleri |
| Mevcut derecelendirme | 6300 A'ya kadar |
| Malzeme | Yüksek dereceli yalıtım malzemeleri ve metaller |
|---|---|
| Model Numarası | IEC 60255, IEEE C37.90 |
| Ödeme Koşulları | 36 kV'ye kadar |
| Ürün adı | Koruma ve Kontrol Bileşenleri |
| Mevcut derecelendirme | 6300 A'ya kadar |