| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Κατανάλωση ρεύματος | 3,5 VA (AC) / 2,0 W (DC) |
|---|---|
| Πίνακας αφής | ΕΝΑ |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματιζόμενος λογικός ελεγκτής (PLC) |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
| Τάση εξόδου | Μεταβλητή, μέχρι τάση εισόδου |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
| Τάση εξόδου | Μεταβλητή, μέχρι τάση εισόδου |
| Βάθος | 105 |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα | 8Α |
| Αναλογία εργαλείων | 1/45.569 |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Θερμική αντίσταση | 0.65 ℃/w |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λειτουργία | Θέση ενεργοποιητή βαλβίδας ελέγχου |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Σήμα ανατροφοδότησης | Ποτενσιόμετρο / LVDT / Ψηφιακή ανάδραση |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας μονωτικά υλικά και μέταλλα |
|---|---|
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα | IEC 60255, IEEE C37.90 |
| Voltagerating | Έως 36 kV |
| Όνομα προϊόντος | Εξαρτήματα Προστασίας και Ελέγχου |
| Τρέχουσα | Έως 6300 A |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας μονωτικά υλικά και μέταλλα |
|---|---|
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα | IEC 60255, IEEE C37.90 |
| Voltagerating | Έως 36 kV |
| Όνομα προϊόντος | Εξαρτήματα Προστασίας και Ελέγχου |
| Τρέχουσα | Έως 6300 A |