| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Κατανάλωση ρεύματος | 3,5 VA (AC) / 2,0 W (DC) |
|---|---|
| Πίνακας αφής | ΕΝΑ |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματιζόμενος λογικός ελεγκτής (PLC) |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
| Τάση εξόδου | Μεταβλητή, μέχρι τάση εισόδου |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
| Τάση εξόδου | Μεταβλητή, μέχρι τάση εισόδου |
| Βάθος | 105 |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα | 8Α |
| Αναλογία εργαλείων | 1/45.569 |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Θερμική αντίσταση | 0.65 ℃/w |
| Εύρος συχνότητας | 0 έως 400 Hz |
|---|---|
| Powerrating | 0,5 kW έως 1000 kW (διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο) |
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγής σχεδιασμός |
| Τάση εξόδου | Ρυθμιζόμενο, μέχρι την τάση εισόδου |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγής σχεδιασμός |
|---|---|
| Βάρος | Εξαρτάται από την ισχύ, από μερικά κιλά έως εκατοντάδες |
| Εφαρμογή | Αντλίες, ανεμιστήρες, μεταφορείς, συστήματα HVAC, βιομηχανικά μηχανήματα |
| Αποδοτικότητα | Έως 98% |
| Powerrange | 0,5 kW έως 5000 kW |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερφόρτωση, υπέρταση, υπόταση, βραχυκύκλωμα, θερμική προστασία |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ, επιτοίχια βάση ή βάση περιβλήματος |
| Όνομα προϊόντος | Μεταβλητό Drive συχνότητας (VFD) |
| Εύρος συχνότητας | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Τάση εξόδου | Ρυθμιζόμενο, μέχρι την τάση εισόδου |