FANUC A06B-6093-H111 Σειρά Βήτα Σερβοενισχυτής SVU-12
ΗFANUC A06B-6093-H111είναιΜονάδα ενισχυτή σερβο της σειράς βήτα (β) (SVU-12)Η συσκευή είναι σχεδιασμένη για έλεγχο μονοάξονου κινητήρα σερο.Οπτική διεπαφή FSSB (FANUC Serial Servo Bus)και είναι ειδικά σχεδιασμένο γιαΆξονες τροφοδοσίας που απαιτούν υψηλής ακρίβειας τοποθέτησηστα εργαλεία CNC και στα συστήματα βιομηχανικής αυτοματοποίησης.
Η μονάδα αυτή είναι μια φθηνή, μονοάξια ενισχυτής που προορίζεται για εργασίες τοποθέτησης, με αποτύπωμα και όγκο μειωμένο κατά 60% σε σχέση με τα προηγούμενα μοντέλα.,Αμερικανικά πρότυπα UL, και Καναδικά πρότυπα CSA.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Η τάση εισόδου (μονοφασική) | 220-240 VAC, 50/60 Hz, 5.1A |
| Η τάση εισόδου (3 φάσεις) | 200-240 VAC, 50/60 Hz, 3,2A |
| Διορισμένο ρεύμα εξόδου | 3.2Α σε 240 VAC |
| Δυναμική τάση | 240 VAC |
| Φυσικές διαστάσεις (L × W × H) | 17.2 × 9,5 × 15 cm / 6,62 " × 3,74 " × 5,9 " |
| Βάρος | Περίπου 1,0-2,0 κιλά (2.2-4.4 lbs) |
| Χώρα καταγωγής | Ιαπωνία |
| Κατάσταση του προϊόντος | Απαγορευμένο / Παρωχημένο |
Ο ενισχυτής περιλαμβάνει ολοκληρωμένη αυτοδιάγνωση.
| Ασφάλεια | Περιγραφή |
|---|---|
| 360 | Ασυνήθιστο σύνολο ελέγχου στον κωδικοποιητή παλμών (int) |
| 361 | Δεδομένα μη φυσιολογικής φάσης (int) |
| 362 | Δεδομένα μη φυσιολογικής στροφής (int) |
| 363 | Ασυνήθιστο ρολόι (int) |
| 364 | Προειδοποίηση ήπιας φάσης (int) |
| 365 | Σπασμένο LED (int) |
| 366 | Λήψη παλμού (int) |
| 367 | Μετρήστε την απώλεια (int) |
| 368 | Λάθος σειριακών δεδομένων (int) |
| 369 | Λάθος μεταφοράς δεδομένων (int) |
| Ασφάλεια | Περιγραφή |
|---|---|
| 430 | Υπερθέρμανση κινητήρα σερβοκινητήρα |
| 431 | Υπερφόρτωση του μετατροπέα (OH) - υπερθερμοκρασία του ενισχυτή |
| 432 | Λάθος ισχύος ελέγχου χαμηλής τάσης του μετατροπέα (LV) |
| 433 | Μετατροπέας χαμηλής τάσης συνεχούς σύνδεσης (DCLV) |
| 436 | Ελαφριά θερμική υπερφόρτωση (OVC) |
| 438 | Ασυνήθιστο ρεύμα του μετατροπέα (HC) - υπερ-ρεύμα στον ενισχυτή |
| 439 | Δύναμη υπερτάσης (HV) |
| 440 | Η ισχύς υπερβολικής επιβράδυνσης του μετατροπέα (DCOH) |
| 441 | Ασυνήθιστη μετατόπιση ρεύματος |
| 443 | Ελλείψη ανεμιστήρα ψύξης μετατροπέα (FAL) |
| 445 | Προειδοποιητικό ήπιας αποσύνδεσης |
| 446 | Προειδοποιητικό σκληρής αποσύνδεσης |
| 447 | Δυνατή αποσύνδεση (εξωτερικός κωδικοποιητής παλμών) |
| 448 | Αμετάβλητος συναγερμός ανάδρασης |
| Ασφάλεια | Περιγραφή |
|---|---|
| 460 | Αποσύνδεση FSSB - ανοιχτό καλώδιο οπτικών ινών ή απενεργοποιημένη ισχύς ελέγχου |
| 461 | Παράνομη διεπαφή ενισχυτή |
| 462 | Αποτυχία αποστολής δεδομένων CNC |
| 463 | Αποτυχία αποστολής δεδομένων σκλάβου |
| 464 | Αποτυχία εγγραφής δεδομένων ταυτοποίησης |
| 465 | Αποτυχία ανάγνωσης δεδομένων αναγνώρισης |
| 466 | Αντιστοίχιση συνδυασμού κινητήρα/ενισχυτή |
| 467 | Παράνομη ρύθμιση άξονα |
| 5134 | FSSB ανοιχτό έτοιμο timeout |
| 5135 | Τρόπος σφάλματος FSSB |
| 5136 | Ο αριθμός των ενισχυτών είναι μικρός. |
| 5137 | Λάθος διαμόρφωσης FSSB |
| 5138 | Διάταξη άξονα μη πλήρης |
| 5197 | Επικαιροποιημένο κείμενο |
| 5198 | Ατυχία επικοινωνίας FSSB / μη ανάγνωση δεδομένων αναγνώρισης |