FANUC A06B-6093-H111 Beta Servo Amplifier SVU-12
BuFANUC A06B-6093-H111birBeta (β) Servo Amplifier Birimi (SVU-12)Tek eksenli servo motor kontrolü için tasarlanmıştır.FSSB (FANUC Seri Servo Bus) optik arayüzüve özel olarakYüksek hassasiyetli konumlandırma gerektiren besleme ekseniCNC alet makinelerinde ve endüstriyel otomasyon sistemlerinde.
Bu ünite, konumlandırma görevleri için tasarlanmış, düşük maliyetli, tek eksenli bir amplifikatördür ve önceki modellere kıyasla % 60 daha az bir ayak izi ve hacimle Avrupa güvenlik standartlarına uygun VDE0160,Amerikan UL standartları ve Kanada CSA standartları.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Giriş Voltajı (Tek Fazlı) | 220-240 VAC, 50/60 Hz, 5.1A |
| Giriş Voltajı (3 fazlı) | 200-240 VAC, 50/60 Hz, 3.2A |
| Adlık çıkış akımı | 3.2A 240 VAC |
| Çıkış Voltajı | 240 VAC |
| Fiziksel Boyutlar (L × W × H) | 17.2 × 9.5 × 15 cm / 6.62 " × 3.74 " × 5.9 " |
| Ağırlık | Yaklaşık 1.0-2.0 kg (2.2-4.4 lbs) |
| Doğum Ülkesi | Japonya |
| Ürün Durumu | Çıkarılmamış / Eski |
Güçlendirici kapsamlı kendi kendine teşhis içerir.
| Alarm | Açıklama |
|---|---|
| 360 | Nabız kodlayıcısında anormal kontrol toplamı (int) |
| 361 | Anormal faz verileri (int) |
| 362 | Anormal devrim verileri (int) |
| 363 | Anormal saat (int) |
| 364 | Yumuşak faz alarmı (int) |
| 365 | Kırık LED (int) |
| 366 | Nabız eksikliği (int) |
| 367 | Sayı eksik (int) |
| 368 | Seri veri hatası (int) |
| 369 | Veri aktarım hatası (int) |
| Alarm | Açıklama |
|---|---|
| 430 | Servo motor aşırı ısınma |
| 431 | Değiştiricinin aşırı yüklenmesi (OH) - amplifikatörün aşırı sıcaklığı |
| 432 | Değiştiricinin düşük gerilim kontrol güç hatası (LV) |
| 433 | Değiştiricinin düşük voltajlı DC bağlantısı (DCLV) |
| 436 | Yumuşak termal aşırı yükleme (OVC) |
| 438 | Dönüştürücü anormal akımı (HC) - amplifikatördeki aşırı akım |
| 439 | Aşırı gerilim gücü (HV) |
| 440 | Değiştiricinin aşırı yavaşlama gücü (DCOH) |
| 441 | Anormal akım ofset |
| 443 | Değiştiricinin soğutma fanı arızası (FAL) |
| 445 | Yumuşak bağlantı kesme alarmı |
| 446 | Sert bağlantı kesme alarmı |
| 447 | Sert bağlantı kesme (dışsal darbe kodlayıcısı) |
| 448 | Eşsiz geri bildirim alarmı |
| Alarm | Açıklama |
|---|---|
| 460 | FSSB bağlantısı kesilmesi - fiber optik kablo açık veya kontrol gücü kapalı |
| 461 | Yasadışı güçlendirici arayüzü |
| 462 | CNC verisi gönderilmedi |
| 463 | Slave verisi gönderilmedi |
| 464 | Kimlik verisi yazmak başarısız oldu |
| 465 | Kimlik verisi okunamadı |
| 466 | Motor/güçlendirici kombinasyonu uyumsuzluğu |
| 467 | Yasadışı eksen ayarlama |
| 5134 | FSSB açık hazır zaman aşımı |
| 5135 | FSSB hata modu |
| 5136 | Güçlendirici sayısı az. |
| 5137 | FSSB yapılandırma hatası |
| 5138 | Eksen ayarlama tamamlanmadı |
| 5197 | FSSB açık zaman aşımı / kimlik verileri okunamadı |
| 5198 | FSSB iletişim hatası / kimlik verileri okunamadı |