FANUC A06B-6093-H111 Servoversterker van de Beta-serie SVU-12
DeFANUC A06B-6093-H111is eenServoversterker van de serie Beta (β) (SVU-12)Het is ontworpen voor eenassige servomotorbesturing.FSSB (FANUC Serial Servo Bus) optische interfaceen is speciaal ontworpen voorvoedingsassen waarvoor een hoge precisie vereist isin CNC-gereedschapsmachines en industriële automatiseringssystemen.
Deze eenheid is een goedkope, eenassige versterker die bestemd is voor positioneringswerkzaamheden, met een afdruk en volume die met 60% zijn verminderd ten opzichte van eerdere modellen.,Amerikaanse UL-standaarden en Canadese CSA-standaarden.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Inlaatspanning (eenfasige) | 220-240 VAC, 50/60 Hz, 5.1A |
| Inlaatspanning (3-fase) | 200-240 VAC, 50/60 Hz, 3,2 A |
| Nominale uitgangsstroom | 3.2A bij 240 VAC |
| Uitgangsspanning | 240 VAC |
| Fysieke afmetingen (L × W × H) | 17.2 × 9,5 × 15 cm / 6,62 " × 3,74 " × 5,9 " |
| Gewicht | Ongeveer 1,0-2,0 kg. |
| Land van oorsprong | Japan |
| Productstatus | Uitgeschreven / verouderd |
De versterker bevat een uitgebreide zelfdiagnosticatiemethode.
| Alarm | Beschrijving |
|---|---|
| 360 | Abnormale controlesom in pulscodeerder (int) |
| 361 | Abnormale fasegegevens (int) |
| 362 | Abnormale omwentelingsgegevens (int) |
| 363 | Abnormale klok (int) |
| 364 | Alarm in zachte fase (int) |
| 365 | Gebroken LED (int) |
| 366 | Pulsmissing (int) |
| 367 | Tellen missen (int) |
| 368 | Er is een seriefout met gegevens (int) |
| 369 | Gegevensoverdrachtfout (int) |
| Alarm | Beschrijving |
|---|---|
| 430 | Oververhitting van de servomotor |
| 431 | Overbelasting van de converter (OH) - overtemperatuur van de versterker |
| 432 | Vermogenstoornis bij laagspanningsregeling van de omvormer (LV) |
| 433 | Converter laagspannings gelijkstroomverbinding (DCLV) |
| 436 | Zwakke overbelasting (OVC) |
| 438 | Abnormale stroom van de omvormer (HC) - overstroom in de versterker |
| 439 | Overspanningsvermogen (HV) |
| 440 | Vermogen bij overmatige vertraging van de omvormer (DCOH) |
| 441 | Abnormale stroomverschuiving |
| 443 | Fout van de koelventilator van de omvormer (FAL) |
| 445 | Zwakke ontkoppelingsalarm |
| 446 | Alarm voor harde ontkoppeling |
| 447 | Hard ontkoppeling (externe pulscodeerder) |
| 448 | Onverschillig terugkoppelingsalarm |
| Alarm | Beschrijving |
|---|---|
| 460 | FSSB-ontkoppeling - glasvezelkabel open of stroom uit |
| 461 | Onwettige versterkerinterface |
| 462 | Het verzenden van CNC-gegevens mislukt |
| 463 | Slave-gegevens verzenden mislukt |
| 464 | Het schrijven van ID-gegevens mislukt |
| 465 | Het lezen van ID-gegevens mislukt |
| 466 | Motor/versterker-combinatie mismatch |
| 467 | Onwettige asinstelling |
| 5134 | FSSB open klaar timeout |
| 5135 | FSSB foutmodus |
| 5136 | Het aantal versterkers is klein. |
| 5137 | FSSB-configuratiefout |
| 5138 | Asinstelling niet volledig |
| 5197 | FSSB open timeout / ID-gegevens niet gelezen |
| 5198 | FSSB-communicatiefalen / geen ID-gegevens gelezen |