| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms έως 10 ms |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |