| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| βάρος | 0,59 κλ |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 0 έως 400 Hz |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερτάση, υπόταση, υπερένταση, βραχυκύκλωμα, θερμική υπερφόρτωση |
| Χρόνος ήπιας στάσης | 0,1 έως 60 δευτερόλεπτα |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 μέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | FANUC |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακή |
| Αριθμός εισόδων | 16 έως 64 |
| Κατανάλωση ρεύματος | λιγότερο από 10w |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131, ISO 9001 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| κατηγορία | Εξοπλισμός αυτοματισμού |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | χιλιοστά του δευτερολέπτου |
| Επίδειξη | 7 |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Πλάτος | 22,5 χιλ. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
|---|---|
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
| Τύπος εγκατάστασης | Τοποθετημένη σε πίνακα ή ράγα DIN |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |