| Outputtype | Digital And Analog Outputs |
|---|---|
| Inputvoltagerange | 100-240V AC |
| Dimensions | Varies By Model |
| Communication Protocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Category | Automation Systems |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Integrationcapability | SCADA, HMI, MES Systems |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
|---|---|
| Category | Automation Systems |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Integrationcapability | SCADA, HMI, MES Systems |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Weight | 0.59 KG |
|---|---|
| Frequency Range | 0 To 400 Hz |
| Protectionfeatures | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
| Soft Stop Time | 0.1 To 60 Seconds |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 3-5 days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | FANUC |
| Responsetime | Less Than 1 Ms |
|---|---|
| Connectivity | Wi-Fi, Ethernet, Serial |
| Numberofinputs | 16 To 64 |
| Powerconsumption | Less Than 10W |
| Compliancestandards | IEC 61131, ISO 9001 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Operatingtemperature | -20°C To 60°C |
| Category | Automation Equipment |
| Inputvoltage | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Safetyfeatures | Emergency Stop, Overload Protection |
|---|---|
| Responsetime | Milliseconds |
| Display | 7 |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Width | 22.5 Mm |
| Packaging Details | PIECES |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | CHINA |
| Brand Name | ABB |
| Integration | SCADA, MES Systems |
|---|---|
| Numberofinputs | 16 Digital Inputs |
| Installationtype | Panel-mounted Or DIN Rail |
| Mpu Points | 12 (8DI + 4DO) |
| Inputvoltage | 24V DC / 110V AC / 220V AC |