| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| kategori | otomasyon sistemleri |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| kategori | otomasyon sistemleri |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| ağırlık | 0,59 kilo |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 0 ila 400Hz |
| Koruma özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Ambalaj bilgileri | parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-5 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | FANUC |
| Tepki süresi | 1 ms'den az |
|---|---|
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri |
| giriş sayısı | 16 ila 64 |
| Güç tüketimi | 10W'tan az |
| Uyumluluk standartları | IEC 61131, ISO 9001 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| kategori | otomasyon ekipmanları |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Güvenlik özellikleri | Acil durdurma, aşırı yük koruması |
|---|---|
| Tepki süresi | Milisaniye |
| Görüntülemek | 7 |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Genişlik | 22,5 mm |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
|---|---|
| Girdi Sayısı | 16 Dijital Giriş |
| Kurulum türü | Panele monte veya DIN rayı |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |