| Θερμική χρονική σταθερά | 150s |
|---|---|
| Τεχνολογία | Μαγνητόδραμα |
| Μάρκα αντικειμένων | 100% καινούργιο |
| Κατάσταση αντικειμένου | 100% Ολοκαίνουργιο |
| Ισχύς εξόδου | 0,18KW-315KW |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
| Τάση εξόδου | 0-480V AC |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερτάση, υπόταση, υπερένταση, βραχυκύκλωμα, υπερθέρμανση |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά Ασφαλείας | Προστασία από υπέρταση, υπόταση, υπερένταση, βραχυκύκλωμα |
| Κατηγορία Προστασίας | IP20 έως IP54 |
| Αρμονικός Μετριασμός | Ενσωματωμένο τσοκ DC ή εξωτερικό φίλτρο |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Κατηγορία Προστασίας | IP20 έως IP65 |
|---|---|
| Αρμονικός Μετριασμός | Ενσωματωμένο τσοκ DC ή εξωτερικό φίλτρο |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγές |
| Αρμονική παραμόρφωση | <5% |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 1 λεπτό |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Schneider |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
|---|---|
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Τάση εισαγωγής (β) | AC 3PH 380~480V Ονομαστική τάση: 380V |
|---|---|
| Επιτρέπονται μεταβατικές διακυμάνσεις τάσης | -15%~+10% |
| Ρεύμα εισόδου (A) | Ανατρέξτε στον πίνακα ονομαστικών παραμέτρων GD270 |
| Συχνότητα εισαγωγής (Hz) | 50Hz ή 60Hz, επιτρεπόμενο εύρος 47~63Hz |
| Τάση εξόδου (v) | 0~Η τάση εισόδου |