| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | R107DRN132M4 |
| Ετικέτα | SEW Eurodrive (Γερμανία) |
| Τύπος κινητήρα | DRN132M4, ασύγχρονη 3 φάσης |
| Κατηγορία ισχύος | 7.5kW (10HP) |
| Πολωνοί | 4 |
| Ταχύτητα εισόδου (50/60Hz) | 1450 / 1750 στροφές ανά λεπτό |
| Αναλογία τροχιάς | 59.41 |
| Ταχύτητα εξόδου | ~ 24,4 / 29,5 στροφές / λεπτό |
| Δρόμος εξόδου | 1200 Nm (κατηγορία) / 1800 Nm (μέγιστο) |
| Τάξη αποδοτικότητας | IE3 |
| Προστασία. | IP54 / IP55 |
| Απομόνωση | Τάξη F (155°C) |
| Τετάρτη | 220240V Δ / 380420V Y (50Hz); 230/460V (60Hz) |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκαν στο πόδι (M4) |
| Λιπαντική | Κλιμακωτό πετρέλαιο CLP 2207.5L |
| Καθαρό βάρος | Περίπου 215 κιλά |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τις εν λόγω εταιρείες. |