| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | R107DRN132M4 |
| Marka | SEW Eurodrive (Niemcy) |
| Rodzaj silnika | DRN132M4, asynchroniczny 3-fazowy |
| Moc nominalna | 7.5 kW (10 KM) |
| Polacy | 4 |
| Prędkość wejścia (50/60Hz) | 1450 / 1750 obr./min |
| Wskaźnik przekładni | 59.41 |
| Prędkość wyjścia | ~ 24,4 / 29,5 obrotów na minutę |
| Moment wyjściowy | 1200 Nm (narysowane) / 1800 Nm (maksymalnie) |
| Klasa wydajności | IE3 |
| Ochrona | IP54 / IP55 |
| Izolacja | Klasa F (155°C) |
| napięcie | 220-240V Δ / 380-420V Y (50Hz); 230/460V (60Hz) |
| Wstawianie | Wyrobek o szerokości nieprzekraczającej 1 mm |
| Zmiany węgla | olej mineralny CLP 220,7.5L |
| Waga netto | Około 215 kg |
| Certyfikaty | CE, UL, CSA, CCC |