| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | R107DRN132M4 |
| Marka | SEW Eurodrive (Almanya) |
| Motor Türü | DRN132M4, 3 fazlı asinkron |
| Adlık Güç | 7.5kW (10HP) |
| Polonyalılar | 4 |
| Giriş hızı (50/60Hz) | 1450 / 1750 rpm |
| Düğüm oranı | 59.41 |
| Çıkış Hızı | ~ 24.4 / 29.5 rpm |
| Çıktı Döner | 1200 Nm (notlu) / 1800 Nm (maksimum) |
| Verimlilik Sınıfı | IE3 |
| Koruma | IP54 / IP55 |
| İzolasyon | F sınıfı (155°C) |
| Voltaj | 220-240V Δ / 380-420V Y (50Hz); 230/460V (60Hz) |
| Montaj | Ayağa monte edilmiş (M4) |
| Yağlama | CLP 220 mineral yağı,7.5L |
| Net Ağırlık | Yaklaşık 215 kg. |
| Sertifikalar | CE, UL, CSA, CCC |