| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Model | CS710-4T0,7GB |
|---|---|
| Merk | Ongewenste |
| Spanningsniveau | Driefasig 380V (compatibel met 400V elektriciteitsnet, ondersteunt een breed ingangsbereik van 380~4 |
| Serie positionering | Hoogwaardige omvormer voor speciale doeleinden voor hijsen Nominale uitgangsstroom: 2,1 A |
| Toepasselijke motorvermogen | 0,75 kW (driefasige asynchrone motor) Regelmethode: Krachtige asynchrone motorvectorregeling (select |
| Model | CS710-4T1,5GB 1,5 kW |
|---|---|
| Merk | Ongewenste |
| Spanningsniveau | Driefasig 380V (compatibel met 400V elektriciteitsnet, ondersteunt een breed ingangsbereik van 380~4 |
| Serie positionering | Hoogwaardige omvormer voor speciale doeleinden voor hijsen Nominale uitgangsstroom: 2,1 A |
| Toepasselijke motorvermogen | 0,75 kW (driefasige asynchrone motor) Regelmethode: Krachtige asynchrone motorvectorregeling (select |
| Model | CS710-4T2.2GB 2,2 kW |
|---|---|
| Merk | Ongewenste |
| Spanningsniveau | Driefasig 380V (compatibel met 400V elektriciteitsnet, ondersteunt een breed ingangsbereik van 380~4 |
| Serie positionering | Hoogwaardige omvormer voor speciale doeleinden voor hijsen Nominale uitgangsstroom: 2,1 A |
| Toepasselijke motorvermogen | 0,75 kW (driefasige asynchrone motor) Regelmethode: Krachtige asynchrone motorvectorregeling (select |
| Model | CS710-4T3,7GB 3,7 kW |
|---|---|
| Merk | Ongewenste |
| Spanningsniveau | Driefasig 380V (compatibel met 400V elektriciteitsnet, ondersteunt een breed ingangsbereik van 380~4 |
| Serie positionering | Hoogwaardige omvormer voor speciale doeleinden voor hijsen Nominale uitgangsstroom: 2,1 A |
| Toepasselijke motorvermogen | 0,75 kW (driefasige asynchrone motor) Regelmethode: Krachtige asynchrone motorvectorregeling (select |
| Model | CS710-4T5.5GB 5,5 kW |
|---|---|
| Merk | Ongewenste |
| Spanningsniveau | Driefasig 380V (compatibel met 400V elektriciteitsnet, ondersteunt een breed ingangsbereik van 380~4 |
| Serie positionering | Hoogwaardige omvormer voor speciale doeleinden voor hijsen Nominale uitgangsstroom: 2,1 A |
| Toepasselijke motorvermogen | 0,75 kW (driefasige asynchrone motor) Regelmethode: Krachtige asynchrone motorvectorregeling (select |
| Model | CS710-4T7.5GB 7,5 kW |
|---|---|
| Merk | Ongewenste |
| Spanningsniveau | Driefasig 380V (compatibel met 400V elektriciteitsnet, ondersteunt een breed ingangsbereik van 380~4 |
| Serie positionering | Hoogwaardige omvormer voor speciale doeleinden voor hijsen Nominale uitgangsstroom: 2,1 A |
| Toepasselijke motorvermogen | 0,75 kW (driefasige asynchrone motor) Regelmethode: Krachtige asynchrone motorvectorregeling (select |
| Model | CS710-4T11GB 11 kW |
|---|---|
| Merk | Ongewenste |
| Spanningsniveau | Driefasig 380V (compatibel met 400V elektriciteitsnet, ondersteunt een breed ingangsbereik van 380~4 |
| Serie positionering | Hoogwaardige omvormer voor speciale doeleinden voor hijsen Nominale uitgangsstroom: 2,1 A |
| Toepasselijke motorvermogen | 0,75 kW (driefasige asynchrone motor) Regelmethode: Krachtige asynchrone motorvectorregeling (select |