Model: CS710-4T2.2GB 2.2KW
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Merk | HuiChuan INOVANCE |
| Nominaal vermogen | 0,75 kW |
| Spanningsniveau | Driefasig 380V (compatibel met 400V-net, ondersteunt 380~480Vac breed ingangsbereik) |
| Seriepositionering | Speciale hoogwaardige inverter voor hijsapparatuur |
| Nominale uitgangsstroom | 2,1 A |
| Toepasselijk motorvermogen | 0,75 kW (driefasige asynchrone motor) |
| Besturingsmodus | Hoogwaardige asynchrone motor vectorregeling (open-lus / gesloten-lus selecteerbaar) |
| Uitgangsfrequentiebereik | 0~500 Hz (veel gebruikt in hijstoepassingen 0~60Hz) |
| Ingangsspanning | Driefasig 380~480Vac, 50/60Hz |
Typische toepassingen: Kleine kranen, takels, elektrische takels, liften, vertaalmechanismen en andere aandrijvingsregelingen voor hijsapparatuur.
Beschermingsontwerp: IP20-beschermingsniveau, ondersteunt wandmontage, geschikt voor industriële werkplaatsomgevingen; ingebouwde overstroom-, overspanning-, overbelastings-, oververhitting- en andere meervoudige beveiligingen.
Eenvoudige bediening: Ondersteunt Chinese en Engelse LCD-panelen, parameters zijn ingesteld op basis-/gemiddeld/geavanceerd niveau, lage debugging-drempel.