| soorten | Gemiddelde traagheid |
|---|---|
| Kabellengte | 25 cm |
| Kleur | Wit |
| Koppel | 0,64 Nm |
| Excitatiemethode | Permanent magneettype |
| Vermogen | 2000W |
|---|---|
| Controlemodus | Positie/Snelheid/Torsie |
| Instelbaar snelheidsbereik | 1:1000 (V/C) |
| Certificeringen | CE, RoHS |
| AC-spanning | 208-230/240 V,220/380V,60V,AC220V |
| Sollicitatie | Gebruikt in HVAC, pompen, transportbanden, ventilatoren en industriële automatisering |
|---|---|
| Koelmethode | Luchtgekoeld of vloeistofgekoeld |
| Productnaam | Veranderlijke Frequentieaandrijving (VFD) |
| Beveiligingsfuncties | Overspanning, onderspanning, overstroom, kortsluiting, thermische overbelasting |
| Functie | Regel het motortoerental en koppel door de ingangsfrequentie en -spanning van de motor te variëren |
| Omgevingstemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
|---|---|
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Uitgangsspanning | 0-480 V AC |
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
| Weergavetype | LCD of LED |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Functie | Positie van regelklepactuator |
| Reactietijd | Minder dan 1 seconde |
| Aanvoerdruk | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Feedbacksignaal | Potentiometer / LVDT / Digitale feedback |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Functie | Positie van regelklepactuator |
| Reactietijd | Minder dan 1 seconde |
| Aanvoerdruk | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Feedbacksignaal | Potentiometer / LVDT / Digitale feedback |
| Materiaal | Hoogwaardige isolatiematerialen en metalen |
|---|---|
| Naleving van normen | IEC 60255, IEEE C37.90 |
| Spanningsbereik | Tot 36 kV |
| Productnaam | Beschermings- en controlecomponenten |
| Stroomwaarde | Tot 6300 A |
| Garantie | 1 tot 3 jaar |
|---|---|
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
| Garantie | 1 tot 3 jaar |
|---|---|
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
| Garantie | 1 tot 3 jaar |
|---|---|
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |