| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Schneider |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Delta |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Βαθμολογία ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
| Αρμονικός Μετριασμός | Ενσωματωμένο τσοκ DC ή εξωτερικά φίλτρα |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Delta |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
|---|---|
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τάση εισόδου | 200-480V εναλλασσόμενη |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερένταση, Υπερτάση, Υπερτάση, Υπερθερμοκρασία, Βραχυκύκλωμα |
| Ονομαστική ισχύς | 110kW (150HP) |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό 380-440V AC (±15%) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz (47-63Hz) |
| Ονομαστικό ρεύμα εξόδου | 220α |
| Συχνότητα εξόδου | 0,1-400 Hz |
| Ονομαστική ισχύς | 160kW (215HP) |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό 380-440V AC (±15%) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz (47-63Hz) |
| Ονομαστικό ρεύμα εξόδου | 320Α |
| Συχνότητα εξόδου | 0,1-400 Hz |
| Ονομαστική ισχύς | 200kW (268HP) |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό 380-440V AC (±15%) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz (47-63Hz) |
| Ονομαστικό ρεύμα εξόδου | 370Α |
| Συχνότητα εξόδου | 0,1-400 Hz |
| Ονομαστική ισχύς | 250kW (335HP) |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό 380-440V AC (±15%) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz (47-63Hz) |
| Ονομαστικό ρεύμα εξόδου | 460A |
| Συχνότητα εξόδου | 0,1-400 Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Delta |