| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% ονομαστικό ρεύμα για 1 λεπτό |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερτάση, υπόταση, υπερένταση, βραχυκύκλωμα, θερμική υπερφόρτωση |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Χρόνος ήπιας στάσης | 0,1 έως 60 δευτερόλεπτα |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Πακέτο | 100% πρωτότυπο πακέτο |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ | 480 GB |
| Τύπος ελέγχου | Έλεγχος διανυσματικού κλειστού βρόχου |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Πληρωμή | T/T/Paypal/Western Union/Money Gram |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Βάση | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
| Ονομαστική ισχύς | 55kW (75HP). |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό 380-440V AC (±15%) |
| Συχνότητα εισόδου | 63Hz (47‑50/60Hz) |
| Ονομαστικό ρεύμα εξόδου | 115A |
| Συχνότητα εξόδου | 0,1-400 Hz |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και φυσικού αερίου, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας |
| Κατηγορία Προστασίας | IP65 / IP67 |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Τύπος ανατροφοδότησης | Ποτενσιόμετρο / LVDT / Ψηφιακός κωδικοποιητής |
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου / ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Χρόνος επιτάχυνσης/αποδίωξης | 0,1 έως 6000 δευτερόλεπτα |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% ονομαστικό ρεύμα για 1 λεπτό |
| Σύνδεση επεξεργασίας | M20x1.5, G1/4, 1/4npt |
|---|---|
| Ταχύτητα | 3000 σ.α.λ |
| Μέρος Αρ | C2.122.1311 |
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
| Ονομαστική ροπή | 0.64N.m |
| τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
|---|---|
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση οθόνης / DIN Rail |
| Διαστάσεις | 200mm x 150mm x 100mm |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 τεμ |
| Μάρκα | MOOG |
| Πιστοποίηση | Brand new original |