| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 nominal akım |
|---|---|
| Koruma Özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Paket | % 100 orijinal paket |
|---|---|
| Veri deposu | 480GB |
| Kontrol Tipi | Kapalı döngü vektör kontrolü |
| Montaj Tipi | DIN rayı, panel montajı |
| Ödeme | T/T/Paypal/Western Union/Money Gram |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
|---|---|
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Montaj | DIN Ray veya Panel Montajı |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
| Nominal Güç | 55kW(75HP |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 63Hz(47‑50/60Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 115A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Giriş gerilimi | 24 V DC |
| Üreticisi | Siemens |
| Modeli | S7-1200 |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası, Enerji Santrali |
| Koruma Sınıfı | IP65 / IP67 |
|---|---|
| Tepki Süresi | 1 saniyeden az |
| Geri bildirim türü | Potansiyometre / LVDT / Dijital kodlayıcı |
| Beslenme hava basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Malzeme | Alüminyum alaşım / paslanmaz çelik |
| Giriş Gerilimi | 200-480 V AC |
|---|---|
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Hızlanma/Yavaşlama Süresi | 0,1 ila 6000 saniye |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 nominal akım |
| İşlem bağlantısı | M20X1.5, G1/4, 1/4NPT |
|---|---|
| Hız | 3000 rpm |
| Parça Numarası | C2.122.1311 |
| Çıkış | ≤15mma (5.0) |
| Nominal tork | 0.64N.m |
| tip | Otomasyon Sistemi |
|---|---|
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Kurulum | Panel montajı / din rayı |
| Boyutlar | 200 mm x 150 mm x 100 mm |
| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 adet |
| Marka adı | MOOG |
| Sertifika | Brand new original |