| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Schneider |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Delta |
| Ekran Tipi | LCD veya LED ekran |
|---|---|
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Güç Değeri | 0,5 KW'tan 500 KW'a |
| Harmonik Azaltma | Dahili DC bobini veya harici filtreler |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Delta |
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
|---|---|
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Giriş Gerilimi | 200-480V AC |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Koruma Özellikleri | Aşırı Akım, Aşırı Gerilim, Düşük Gerilim, Aşırı Sıcaklık, Kısa Devre |
| Nominal Güç | 110kW(150HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 220A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Nominal Güç | 160kW(215HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 320A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Nominal Güç | 200kW(268HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 370A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Nominal Güç | 250kW(335HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 460A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Delta |