| Delivery Time | 5-7 days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 PCS |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Schneider |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Delta |
| Display Type | LCD Or LED Display |
|---|---|
| Output Frequency | 0-400 Hz |
| Power Rating | 0.5 KW To 500 KW |
| Harmonic Mitigation | Built-in DC Choke Or External Filters |
| Control Method | V/F Control, Vector Control, Sensorless Vector Control |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Delta |
| Frequency Range | 0-400 Hz |
|---|---|
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Input Voltage | 200-480V AC |
| Control Method | V/f Control, Vector Control, Sensorless Vector Control |
| Protection Features | Overcurrent, Overvoltage, Undervoltage, Overtemperature, Short Circuit |
| Rated Power | 110kW(150HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 220A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Rated Power | 160kW(215HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 320A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Rated Power | 200kW(268HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 370A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Rated Power | 250kW(335HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 460A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Delta |