Μοντέλο: CS710-4T15GB 15KW
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μάρκα | HuiChuan INOVANCE |
| Ονομαστική Ισχύς | 0.75 kW |
| Επίπεδο Τάσης | Τριφασική 380V (συμβατή με δίκτυο 400V, υποστηρίζει ευρύ εύρος εισόδου 380~480Vac) |
| Τοποθέτηση Σειράς | Ειδικός μετατροπέας υψηλής απόδοσης για ανυψωτικό εξοπλισμό |
| Ονομαστικό Ρεύμα Εξόδου | 2.1 A |
| Εφαρμόσιμη Ισχύς Κινητήρα | 0.75 kW (τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας) |
| Λειτουργία Ελέγχου | Έλεγχος διανύσματος ασύγχρονου κινητήρα υψηλής απόδοσης (επιλέξιμος ανοιχτού βρόχου / κλειστού βρόχου) |
| Εύρος Συχνότητας Εξόδου | 0~500 Hz (συνήθως χρησιμοποιείται σε συνθήκες ανύψωσης 0~60Hz) |
| Τροφοδοσία Εισόδου | Τριφασική 380~480Vac, 50/60Hz |
Τυπικές Εφαρμογές: Μικροί γερανοί, ανυψωτήρες, ηλεκτρικοί ανυψωτήρες, ανελκυστήρες, μηχανισμοί μετάφρασης και άλλος έλεγχος κίνησης ανυψωτικού εξοπλισμού.
Σχεδιασμός Προστασίας: Επίπεδο προστασίας IP20, υποστηρίζει επιτοίχια εγκατάσταση, κατάλληλο για περιβάλλον βιομηχανικού εργαστηρίου; ενσωματωμένες πολλαπλές προστασίες υπερβολικού ρεύματος, υπέρτασης, υπερφόρτωσης, υπερθέρμανσης κ.λπ.
Εύκολη Λειτουργία: Υποστηρίζει πάνελ LCD στα Κινέζικα και Αγγλικά, οι παράμετροι ρυθμίζονται σε πρωτοβάθμια / ενδιάμεσα / προχωρημένα επίπεδα, χαμηλό όριο αποσφαλμάτωσης.