| Βάρος | 500 γραμμάρια |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 5W έως 20W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Πρότυπα ασφαλείας | CE, UL, ISO 13849 |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Αρμονική παραμόρφωση | <5% |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0 έως 400 Hz |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
|---|---|
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγής για εξοικονόμηση χώρου |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Σύνδεση επεξεργασίας | M20x1.5, G1/4, 1/4npt |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανοκίνητος κινητήρα συνεχούς ρεύματος χωρίς βούρτσα |
| Όγκος | 19/34ml/r |
| Μάρκα αντικειμένων | 100% καινούργιο |
| Φάση | Τριφασικό |