| Εξουσία | Βαρύ φορτίο: 3,0 kW / Ελαφρύ φορτίο: 4,0 kW |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Συχνότητα εξόδου | 0–400 Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Ελέγχος V/F, έλεγχος φορέα χωρίς αισθητήρα |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Βαρύ φορτίο: 150% για τη δεκαετία του '60. Ελαφρύ φορτίο: 120% για 60s |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Αποδοτικότητα | Συνήθως 95% έως 98% |
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Βάθος | 105 |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα | 8Α |
| Αναλογία εργαλείων | 1/45.569 |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Θερμική αντίσταση | 0.65 ℃/w |
| Εξουσία | Βαρύ φορτίο: 11kW / Ελαφρύ φορτίο: 15kW |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Συχνότητα εξόδου | 0–400 Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | V/F, Διάνυσμα χωρίς αισθητήρα (SVC) Χωρητικότητα υπερφόρτωσης |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Βαρύ φορτίο: 150% για τη δεκαετία του '60. Ελαφρύ φορτίο: 120% για 60s |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Ροπή εκκίνησης | 150% στα 0,5 Hz |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 1 λεπτό |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Ροπή εκκίνησης | 150% στα 0,5 Hz |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 1 λεπτό |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |