| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος εγκατάστασης | Εγκατάσταση οθόνης / DIN Rail |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | λιγότερο από 10w |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγές μέγεθος |
|---|---|
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Λειτουργία | Αυτοματοποιεί βιομηχανικές διαδικασίες και μηχανήματα |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακή |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Επεκτασιμότητα | Modular και επεκτάσιμο |
|---|---|
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Διαστάσεις | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό και μεταλλικό περίβλημα βιομηχανικής ποιότητας |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| RPM | 3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Εξουσία | 200W |
| Τύπος | Μηχανοκίνητος κινητήρα συνεχούς ρεύματος χωρίς βούρτσα |
| Όρος αποστολής | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Καλώδιο συνδετήρων | 11,81" (30 εκ.) |