| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγές μέγεθος |
|---|---|
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Λειτουργία | Αυτοματοποιεί βιομηχανικές διαδικασίες και μηχανήματα |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακή |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Επεκτασιμότητα | Modular και επεκτάσιμο |
|---|---|
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Διαστάσεις | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό και μεταλλικό περίβλημα βιομηχανικής ποιότητας |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| RPM | 3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Εξουσία | 200W |
| Τύπος | Μηχανοκίνητος κινητήρα συνεχούς ρεύματος χωρίς βούρτσα |
| Όρος αποστολής | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Καλώδιο συνδετήρων | 11,81" (30 εκ.) |
| Διαστάσεις | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα φλάντζας |
|---|---|
| Προδιαγραφές άξονα | Με κλειδιά |
| Ύψος εγκατάστασης | 66.1 mm |
| Ποιότητα | Υψηλής Ποιότητας |
| Κατάσταση αντικειμένου | 100% Ολοκαίνουργιο |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Εγγύηση | 1-3 χρόνια εγγύηση κατασκευαστή |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Εφαρμογή | Έλεγχος διαδικασιών |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |