| Boyutlar | Modele göre değişir; genellikle kompakt boyut |
|---|---|
| Ölçeklenebilirlik | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| İşlev | Endüstriyel prosesleri ve makineleri otomatikleştirir |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
|---|---|
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Ölçeklenebilirlik | Modüler ve Genişletilebilir |
|---|---|
| kategori | Otomasyon |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Boyutlar | 90x100x75 mm |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Power_supply | 24 V DC |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal Muhafaza |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| RPM | 3000 rpm |
|---|---|
| Güç | 200W |
| Tip | fırçasız DC servomotor |
| Nakliye süresi | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Bağlayıcı tel | 11,81" (30 cm) |
| Boyutlar | 90x100x75 mm |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Power_supply | 24 V DC |
| Montaj Tipi | Flanş Montajı |
|---|---|
| Eksen özellikleri | Anahtarlarla |
| Kurulum Yüksekliği | 66,1 mm |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Ürün Durumu | % 100 Yepyeni |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
|---|---|
| Garanti | 1-3 yıl üretici garantisi |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Başvuru | İşlem kontrolü |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |