| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6000 σ.α.λ |
|---|---|
| υψηλή ροπή | μικρός βηματικός κινητήρας υψηλής ροπής |
| Παραγγελία δείγματος | καλωσόρισμα |
| εργαλείο μείωσης | Κιβώτιο ταχυτήτων |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Διεπαφή δικτύου | Θύρες Ethernet 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματιζόμενος λογικός ελεγκτής (PLC) |
|---|---|
| Προστασία | εγώ |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Ladder Logic, δομημένο κείμενο |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, RoHS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 10W έως 100W |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |