| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200mm x 150mm x 75mm |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λειτουργία | Θέση ενεργοποιητή βαλβίδας ελέγχου |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Σήμα ανατροφοδότησης | Ποτενσιόμετρο / LVDT / Ψηφιακή ανάδραση |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Μνήμη | 1 |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| βάρος | 500 γραμμάρια |
| Λειτουργία | Αυτοματοποιεί τις βιομηχανικές διαδικασίες |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Βάρος | 1,5 KG |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Βάρος | 1,5 KG |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Πρότυπα ασφαλείας | CE, UL, ROHS συμβατά |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |