| Garantie | 1 tot 3 jaar |
|---|---|
| Afmetingen | 200 mm x 150 mm x 75 mm |
| Certificeringen | CE, UL, ROHS |
| Schaalbaarheid | Modulaire uitbreiding ondersteund |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Functie | Positie van regelklepactuator |
| Reactietijd | Minder dan 1 seconde |
| Aanvoerdruk | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Feedbacksignaal | Potentiometer / LVDT / Digitale feedback |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof en metaal van industriële kwaliteit |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| NumberofInputs | 16 digitale ingangen |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| categorie | Automatisering |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Geheugen | 1 |
|---|---|
| Toepassingindustrie | Productie, procescontrole, robotica |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| gewicht | 500 Gram |
| Functie | Automatiseert industriële processen |
| Verenigbaarheid | SCADA-systemen, HMI-panelen |
|---|---|
| Type | Automatiseringsysteem |
| Integratie | SCADA, MES-systemen |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Materiaal | Kunststof en metaal van industriële kwaliteit |
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Integratie | SCADA, MES-systemen |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Veiligheidsnormen | CE, UL, ROHS -compatibel |
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| categorie | Automatisering |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| categorie | Automatisering |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |