| Outputmethode | transistor |
|---|---|
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Vervaardiging | Siemens |
| Zwakke starttijd | 0,1 tot 60 seconden |
|---|---|
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| Uitgangsfrequentie | 0-400 Hz |
| Bereik opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Uitbreidingsmogelijkheden | Modulaire uitbreiding ondersteund |
| Montage | DIN-rail- of paneelmontage |
|---|---|
| Onderdeelnr | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Certificeringen | CE, UL, ROHS |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 50°C |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Harmonische verzachting | Ingebouwde reactor- of filteropties |
| Uitgangsfrequentiebereik | 0 tot 400 Hz of hoger |
| Frequentiebereik | 0-400 Hz |
| Geheugen | 50 kB |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50/60 HZ |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
| Uitgangsspanning | 0-480 V AC |
| Uitgangsfrequentiebereik | 0-400 Hz |
|---|---|
| Frequentiebereik | 0-400 Hz |
| Controlemethode | V/F controle, Vectorcontrole, de Vectorcontrole van Sensorless |
| Zwakke stoptijd | 0,1 tot 60 seconden |
| Controlemethode | Pulsbreedte-modulatie (PWM) |
| Efficiëntie | Tot 98% |
|---|---|
| Uitgangsspanning | Variabel, tot ingangsspanning |
| Afmetingen | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Versnelling/vertragingstijd | 0,1 tot 6000 seconden |
| Bypass -functie | Handmatige/automatische bypass beschikbaar |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
| Weergavetype | LCD- of LED-display voor status- en parameterinstellingen |
| Model | Cpm2a-60cdr-a |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Montage | DIN-rail / paneelmontage |
|---|---|
| Ethernet -poorten | 8 tot 24 poorten |
| Stroomverbruik | minder dan 10w |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |