| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gewicht | 1,2 kg |
| Materiaal | Staal |
| Nominale snelheid | 2500 tpm |
| Overbrengingsverhouding | Vier kwart.569 |
| Thermische tijdconstante | 150s |
|---|---|
| Technologie | Maglev |
| Itemmerk | 100% nieuw |
| Conditie van artikel | 100% Gloednieuw |
| Uitgangsvermogen | 0,18 kW-315 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0-400 Hz |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50/60 HZ |
| Uitgangsspanning | 0-480 V AC |
| Beschermingsfuncties | Overspanning, onderspanning, overstroom, kortsluiting, oververhitting |
| Weergavetype | LCD- of LED -display |
| Omgevingstemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
|---|---|
| Veiligheidsvoorzieningen | Overspanning, onderspanning, overstroom, kortsluitbeveiliging |
| Beschermingsklasse | IP20 tot IP54 |
| Harmonische verzachting | Ingebouwde DC-smoorspoel of extern filter |
| Weergavetype | LCD of LED |
| Beschermingsklasse | IP20 tot en met IP65 |
|---|---|
| Harmonische verzachting | Ingebouwde DC-smoorspoel of extern filter |
| Controlemethode | V/F controle, Vectorcontrole, de Vectorcontrole van Sensorless |
| Ingangsfrequentie | 50/60 HZ |
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
| Ingangsfrequentie | 50/60 HZ |
|---|---|
| Afmetingen | Varieert per model, meestal compact |
| Harmonische vervorming | <5% |
| Controlemethode | V/F controle, Vectorcontrole, de Vectorcontrole van Sensorless |
| Overbelastingscapaciteit | 150% gedurende 1 minuut |
| Controlemethode | V/F controle, Vectorcontrole, de Vectorcontrole van Sensorless |
|---|---|
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Verenigbaarheid | SCADA-systemen, HMI-panelen |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Levertijd | Guangdong, China |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 STUKS |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Schneider |
| Ingangsspanningsbereik | 100-240 V AC |
|---|---|
| Industrie | PRODUCTIE |
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Model | S7-1200 |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |