| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110-240V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακό, Αναλογικό, Ρελέ |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Βάση | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Διαστάσεις | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Προστασία | εγώ |
| Εγγύηση | 1 έτος εγγύηση κατασκευαστή |
| τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
|---|---|
| Κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Εξουσία | 2 |
| Αριθμός εισόδων | 16 έως 64 |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
|---|---|
| Τάση εξόδου | Μεταβλητή, μέχρι τάση εισόδου |
| Λειτουργία | Ελέγχει την ταχύτητα και τη ροπή των ηλεκτρικών κινητήρων μεταβάλλοντας τη συχνότητα και την τάση ει |
| Εφαρμογή | Αντλίες, ανεμιστήρες, μεταφορείς, συστήματα HVAC, εργαλειομηχανές |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερένταση, υπέρταση, υπόταση, βραχυκύκλωμα, θερμική υπερφόρτωση |
| Σημεία Εξόδου | 20 |
|---|---|
| Λειτουργία | Ελέγξτε την ταχύτητα και τη ροπή των ηλεκτρικών κινητήρων μεταβάλλοντας τη συχνότητα και την τάση ει |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχιο, πάνελ, επιδαπέδιο |
| Powerrating | 0,5 kW έως 1000 kW (διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο) |